KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9333416
nr 933 3416
Akvarell
Krax, Snövit och de sju dvärgarna, signerad. -50, 26x34
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
söndag 21 december 2014
kl 20:44:28
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr